Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

Manuscript Read

Manuskrypt MAP 20106

Wróć do opisu manuskryptu


MAP 20106 Read manuscript
manuskrypt
အဌသာလိနီပါဌ် = Atthasalini Pat (Pali)
Atthasalini Pat (Pali)
Buddhaghosa
1905
birmański, pali
birmańskie
Komentarze do kanonicznych tekstów buddyjskich Abhidhammy, buddyjskiej doktryny filozoficznej.
Manuskrypt na liściach palmowych. Kilka tekstów w całości w języku pali. Strona tytułowa (zapisana czerwonym atramentem): anoṁpran kham tuik [klasztor] księga mnicha ū Visuddha. […] Zaczyna się "ka" i kończy "ṇaṁ". Data: 1267 တဆောင်မုန်းလဆုတ် ၁၁ ရက် = ok. 1905 (fot. nr MAP 20106_0179r) Właściciel: ဦးဝိသုဒ္ဓ၊ အနောက်ပြင် ခင်မကန်တိုက်။ Komentarze: takie samo pochodzenie/miejsce/klasztor, jak MAP 20102 i MAP 20104.
liście palmowe
6.2 × 49 × 12 cm
Mjanma
domena publiczna
OAI-PMH