Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

Manuscript

Manuskrypt MAP 20106

Wróć do kolekcji manuskryptów

MAP 20106 Read manuscript
manuskrypt
အဌသာလိနီပါဌ် (Atthasalini Pat)
Atthasalini Pat
Buddhaghosa
1905
birmański, pali
birmańskie
Komentarze do kanonicznych tekstów buddyjskich Abhidhammy, buddyjskiej doktryny filozoficznej.
Manuskrypt na liściach palmowych. Kilka tekstów w całości w języku pali. Strona tytułowa (zapisana czerwonym atramentem): anoṁpran kham tuik [klasztor] księga mnicha ū Visuddha. […] Zaczyna się "ka" i kończy "ṇaṁ". Podana data to 1267 [တဆောင်မုန်းလဆုတ် ၁၁ ရက်], czyli ok. 1905 (fot. nr MAP 20106_0179r) Właściciel: [ဦးဝိသုဒ္ဓ၊ အနောက်ပြင် ခင်မကန်တိုက်။]. Takie samo pochodzenie/miejsce/klasztor, jak MAP 20102 i MAP 20104.
liście palmowe
6.2 × 49 × 12 cm
Mjanma
domena publiczna
OAI-PMH