Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

Manuscript Read

Manuskrypt MAP 2554

Wróć do opisu manuskryptu


MAP 2554 Read manuscript
manuskrypt
Pustaha
XVIII-XX wiek
toba (batacki)
toba (batackie)
Niestety tekst rękopisu jest prawie całkowicie nieczytelny i nie jest możliwe dokładne ustalenie jego tematu. Użycie słowa sakit "chory", może wskazywać, że tekst zawiera instrukcje leczenia albo przepis na jakieś magiczne medykamenty.
Dwie drewniane okładki.
Organizacja wizualna: A1 pusta, A2 Bindu + incipit, A2-A6 tekst, A7 połączona z okładką, B1 3 linijki tekstu, B2-B5 tekst, B7 połączona z okładką. Stan zachowania: bardzo zły. Tusz wyblakł na większości stron manuskryptu; A3-A4 najbardziej uszkodzone strony: wyblakły tusz, prawdopodobnie zalanie, na marginesie z lewej strony brakuje fragmentu kory. Tusz: czarny i czerwony do rysunków i oznaczeń rozdziałów.
kora
15.5 × 11 × 2 cm
Indonezja (Północna Sumatra)
domena publiczna
OAI-PMH