Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

Manuscript Read

Manuskrypt MAP 20103

Wróć do opisu manuskryptu


MAP 20103 Read manuscript
manuskrypt
ဝိမတိဝိနောဒနီဌီကာ [vimativinodanitika]
Vimativinodanitika
XIX-XX wiek
birmański, pali
birmańskie
Komentarz do kanonicznych tekstów buddyjskich o dyscyplinie.
Manuskrypt na liściach palmowych w języku pali. Prawdopodobnie z końca XIX w. lub początku XX w. z biblioteki klasztornej. Ofiarodawca: [နဘက်မြို့နေ စာတကာ ကိုထွန်းလှ မဆိတ် တို့ကောင်းမှု] zasługa Ko Htun Hla i Ma Seik z miasta Nat Bhet. (fot. nr MAP 20103_0310v; MAP 20103_0330r) Własność: [နတ်ဘက်မြို့ ကျောင်းသစ် ဦးအာဒိစ္စ] U Adicca z Kyaung Thit (nowy klasztor) (foto nr MAP 20103_0007v) Drukowane wersje tego tekstu w różnych pismach można znaleźć w kilku bibliotekach w Wielkiej Brytanii https://discover.libraryhub.jisc.ac.uk/search?q=vimativinodanitika
liście palmowe
6 × 50 × 16.8 cm
Mjanma
domena publiczna
OAI-PMH