Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

Manuscript

Manuskrypt MAP 9025

Wróć do kolekcji manuskryptów

MAP 9025 Read manuscript
manuskrypt
mong. Boγda Bikramijid qaγan kisna qaγan qoyar-un üliger
Opowieści króla Bikramidżid i Kisna oraz opowieści trzydziestu dwóch drewnianych mężów
XVIII wiek
mongolski
mongolskie
Utwór należący do kręgu opowieści o indyjskim królu Wikramaditja. Jest to obszerna wersja mongolska zawierajaca dwa razy zestaw 32 opowieści. Por. Ch. Bawden "Tales of King Vikramāditya and the Tirty-two Wooden Men", Śatapitaka, vol. 13, New Delhi 1960, s. 1-11.
Brak karty 160. Karty owinięte w bawełnianą chustę.
papier czerpany, tusz
17 × 40 × 5.5 cm
Mongolia
Ch. Bawden, Tales of King Vikramāditya and the Tirty-two Wooden Men, Śatapitaka, vol. 13, New Delhi 1960.
domena publiczna
OAI-PMH